Programowanie

Tworzenie oprogramowania to długi i kosztowny proces – rozumiemy to doskonale, dlatego też dokładamy wszelkich starań, żeby efekt pracy naszych analityków oraz programistów spełniał Państwa oczekiwania.

Korzystając z naszych usług masz pełny wgląd w realizację Twojego oprogramowania na każdym etapie jego tworzenia. Nasza pracę opiera się na sprawdzonych metodykach takich jak SCRUM, PREINCE II, zaś nasi pracownicy koncentrują się na wykonywaniu zadania tworząc jeden zespół bez podziału na klienta wykonawcy. Takie podejście powoduje pełną koncentrację nad powierzonym zadaniem co znacznie zimniejsza czas jak i koszt wytworzenia oprogramowania.

 

Poniżej cykl wytworzenia oprogramowania realizowany przez PERTIME

 

analiza

 

Analiza potrzeb – W momencie, w którym mamy całkowitą pewność w stosunku do Państwa oczekiwań wówczas przedstawiamy naszą ofertę. Wspólnie z Państwem omawiamy technologię, architekturę, oraz plan realizacji oprogramowania.

 

 

 

Two

 

Wytworzenie oprogramowania – Kiedy mamy ustalone wszystkie istotne elementy podpisujemy umowę i przystępujemy do realizacji. Na tym etapie komunikujemy się regularnie i przedstawiamy efekty naszej pracy – W każdym momencie realizacji (produkcji) stwarzamy możliwość doprecyzowania lub zmiany koncepcji jeżeli uznacie Państwo, że wynikła taka potrzeba.
 

 

 

test

 

Proces Testów – Dbamy o to, żeby każde dostarczane rozwiązanie spełniało Państwa wcześniej założone oczekiwania . Na etapie testów weryfikujemy czy wytworzony produkt odpowiada zakładanej analizie oraz czy spełnia kryteria bezpieczeństwa.

 

 

 

 

w

 

Wdrożenie – Wspólnie z Państwem ustalamy dogodny termin uruchomienia przygotowanego oprogramowania, zaś PERTIME odpowiada za prawidłowe i kompleksowe wdrożenie oraz uruchomienie produkcyjne dostarczonego softu.

 

 

 

 

u

Utrzymanie i rozwój – Utrzymujemy pełne wsparcie dla Państwa firmy po okresie wdrożenia – od wsparcia dla użytkowników po gwarancję poprawnego funkcjonowania wdrożonego oprogramowania, jak i dalszych modyfikacji bądź rozbudowy oprogramowania wraz z rozwojem biznesu.